Anlatımda Konuda Etkileyici


 

Masaüstü bilgisayarlar altın çağını yaşıyor pandemi sürecinde ve bir istatistiğe göre bilgisayar satışları 15 kat artmış. Çünkü insanlar pandemide evde vakit geçirirken masaüstü ve laptop bilgisayarlara ihtiyaç duyuyorlar hemde evden çalışmak zorundalar.

PCHOCASI kanalı bu videoda işin uzmanı olarak gelinen son noktayı ele almış ve çok güzel bir içerik çıkmış ortaya. Bir uzman gözüyle bilgisayar sahiplerinin bilgisayar sistemlerini değerlendirmeye almış ve çok güzel bir şekilde bunu anlatmış.

Evet, bu işin en uç kısmı; oyun veya yayın bilgisayarları bunlar ama, yinede bilgisayar sahibi olan herkesin izleyebileceği bir video olmuş. 

Sosyal mesajımızı da verelim burdan; lütfen gençler ve yetişkinler, bu bilgisayar başında iş dışında saçma düzeyde saatler geçirip kendinizi mahvetmeyin. Hem sağlığınıza hem kesenize yazık bu aletler 500 watt yakıyorlar en az ve malum elektirik fiyatları ülkemizde uçuk seviyede.

Sonuç olarak PCHOCASI kanalı izlenmesi keyifli iyi bir içerik oluşturmuş ve sunucu arkadaşında harika anlatımı ile çok güzel bir içerik ortaya çıkarmış. Tebrikler!

Bu yüzden #iyiiçerik olarak etiketliyoruz

Sizde içeriklerimizi paylaşınız
Benzer Etiketli Videolar

0 yorum:

Yorum Yaz

Bizi Takip Edin