Armağan Peşin Satan Stilinde Çok Kötü Güzüküyor


Youtube'da zıpır gençleri saymazsak gerçek anlamda tek Türk fenomen var aslında, yaptığı işin niteliği açısından da kendisinden beklenmeyeni yapması anlamında da evet o en zirvedeki Youtube fenomenimiz; Armağan Çağlayan... 

Çünkü yaşlıları ve çoçukları çıkarınca, kalan 25-30 milyon insandan 1 milyonunu, tv de 30 yıldır  çokça yapılan ve pek yeni bir numara olmayan bir işle; ünlülerle röportajla kendisine abone yaptı.

İsmi gibi hediye oldu ona Youtube ve belki de aslında bitecek bir kariyeri yeniden çok daha güçlü şekilde başladı.Youtube'da yaptığı ünlü simalarla röportajları ile herkese dokunmayı başardı nerdeyse, aklı başında olan onu ön yargıyla yargılamayı bırakıp izleyebilen herkesin takdirini aldı.. Gör beni den farklı olarak "Dur Bi Dinle"deki bu yeni ortam ve kötü stili ile şaşırtıyor.

Çünkü kendisini bu videoda görünce "ne oldu o güzelim formata?" diye soramadan edemiyor insan. Dur Bi Dinle'de başka bir format kullanıldığını bilmesek. "Herhalde eski sahne yani çekim yeri tadilatta yoksa, bu "peşin satan" şeklindeki kötü kombinli kıyafetin başka bir açıklaması olamaz" diye düşünüyor insan.

"Gör Beni" deki gibi konuk ve konular bu kadar çok ilgi çekici iken, "Dur Bi Dinle"'deki bu yeni ortam ve kötü stil videoyu izlettirmemek için elinden geleni yapıyor. Rober Hatemo'nunda salmış "veresiye satan" halini üstüne koyunca gerçekten gözlerimiz kanadı.

Kendisini bir önceki analizimizde harika bulurken. Bu sebeplerle kendisine #kötüstil etiketini uygun gördük.

Sizde içeriklerimizi paylaşınız
Benzer Etiketli Videolar

0 yorum:

Yorum Yaz