Başarılı İnsanları Konuşturmak Zordur!


 

Hepimiz başarı hikaylerini duymak isteriz ve bize ne katacağını düşünerek izleriz. Bu başarı hikayesi gerçekten bu isteğin en zirvesi sanki. 1 saatte duyabileceğimiz şeyleri de 16 dakikada duyuyorsunuz. Bu en güzel kısmı ve tabii ki samimiyet ve prodüksiyonun kusursuzluğu.

Seçilen mekandan tutun, farklı noktalardan çekilen sahneler herşey ama herşey don derece akıcı şekilde devam ediyor, ta ki Youtube reklamları çıkana kadar.... 

"İçerik budur" diyorsunuz izlerken kendi kendinize. Çünkü konu veya hikayenin anlatımı gerçekten insanların ilgisini çeken bir konu; başarılı hikayeleri. Herkes bir şekilde bir şeyler öğrenip hayatına uygulamak istiyor başarılı insanların hayat hikayelerini izleyerek. 

Günaydın restorantlarının sahibi Cüneyt ASAN gerçekten çok etkileyici bir insan, ama asıl mesela onu böyle konuşturacak bir prodüksiyonu yapmak ve bunu StoryBOX ekibi başarmış ve Cüneyt bey ne var ne yok dökülmüş ve sormadan anlatmış gibi herşeyi.

Başarılı İnsanları Konuşturmak Zordur!

Evet, normalde bir başarılı insanı konuşturmak için epey zordur, çok soru sormanız gerekir doğru şekilde. Burda sorular sorulmuş mu o da belli değil; çünkü Cünyet Asan hiç soluklanmadan anlatmış gibi görünüyor. Çocukluğundan geldiği yaşa kadar geçirdiği evreleri gerçekten inanılmaz samimi ve güçlü bir dille anlatmış ve bir yandan da İstanbul'un son 40-50 yılına şahitlik etmiş oluyoruz...

StoryBox gerçekten iyi bir içerik oluşturmuş. Tüm çekimler ve herşey son derece iyi düşünülmüş.

Sizde içeriklerimizi paylaşınız
Benzer Etiketli Videolar

0 yorum:

Yorum Yaz