TV100 & Okan Bayülgen Harika İşliyor

 

Okan Bayulgen TV'lerde 20 yıldan fazla yaptığı şımarıklıklardan sonra kendini ve yerini bulmuş gibi gözüküyor. Bu programda tekamüle vardığını gösteriyor. 

TV100 ise, TV nin ölmeye başladığı bir dönemde ortaya çıkan kaliteli ulusal kanallardan biri.

Biraz araştırınca, "Balıkesir'de yerel bir televizyon kanalı olan TV100, ulusal anlamda yayın haklarına sahip olacak bir televizyon kanalı haline getirilecek. 20 Nis 2019" deniyor ve daha sonra Ebru Yaşar'ın eşi Necat Gülseven tarafından alınıyor ve Show ve Viva Radyo'nunda içinde bulunduğu 3N Medya altında yer alıyor. Bakınız.

Sonuç olarak, böyle güzel bir yapım ortaya çıkıyor. Ülkemizin alaylı filozoflarından Dücane Cündioğlu ile Okan Bayulgen'in yaptığı bu keyifli sohbeti eğer sabrederek izlerseniz faydalı olduğunu göreceksiniz. Dücane bey, ülkenin kaotik bur ortamından insana huzur veriyor. Ama bazı sözlerine katılmak zor Köşe Yazarlığı hala düşük bir şey..

Program akıcı ve gevezelik içermiyor. Bu yüzden çok keyifli ve faydalı. Her ne kadar giriş introsundaki amerikanvari formatın hakkını vermesede ki, bu birazda konukla ilgili galiba ama en azından ideolojik olarak Dücane Cündioğlu'nu yorabilirdi.

Dücane Cündioğlu 45. dakikadan sonra çok polemikvari şeylerde oluyor ve Dilipak hakkında çok sert sözler söylüyor. Ve asıl bizim birilerinden duymak istediklerimizi galiba 1:15 ten itibaren açık yüreklilikle söylüyor.

Bu sebeplerle #iyiiçerik yapım kalitesi açısından da #iyiçekim olarak etiketliliyoruz

Sizde içeriklerimizi paylaşınız
Benzer Etiketli Videolar

0 yorum:

Yorum Yaz