İmajmaker Önemli! Zeynep Bastık'ın Dramı

 

İçeriğe söylenecek söz yok, yeni yetmelere "müzik nedir, şarkı nedir?" diye ders niteliğinde bir 90 lar şarkısı ve zaten başlığımız stil burada müzik performansı değil..

Biri Zeynep Bastık'a, bu saç modelinin izleyenler için sadece bir kez katlanılabilecek bir şey olduğunu söylemeli. Hani kendi kanalının yüzü olarak yaparsın bunu ve seni sevene dayatırsın eyvallah ama diğer yandan Exxen'in programlarında da bu stil var. Acun bu kadar amatör sunumlara nasıl göz yumuyor, hayret.

Gerçekçi olalım nerden bakarsak bir kötü profesyonellik bu. Kaşların ortadan kaldırıldığı ve tamamen kafaya rastgele bir peruk takmış havası veren bu saç stili ile, hele bu zamanda her şeyin imaj olduğu bir zamanda bu stilde ısrar etmenin iki bilemedin üç sebebi olabilir bir sanatçı kadın için.

1. Kişisel bir buhran dönemindedir ve salmıştır gözü görmüyordur hiç birşeyi ve geçmişteki kendisinden kaçıyordur ve bu yeni imajı ile yeni taze bir başalngıç yapmak peşindedir.

2. Artık kendiyle kariyeriyle geldiği yaşı başı ile nihai olarak nasıl gözükmek istediğini bilmediği için sıradışı diye bu stile demir atmıştır.

3. Son seçenek eğer bu stili bir imaj maker söylemişse o daha vahim.

4. Kendisi imaj olarak seçtiyse vah vah...

Sonuç olarak, hepsi çıkmaz sokak ve gerçekten gözlerimiz kanıyor. Yapma Lütfen! Z kuşağı değil tüm Türkiye....

Bu sebeplerle videoyu #kötüstil olarak eitketliyoruz.


Sizde içeriklerimizi paylaşınız
Benzer Etiketli Videolar

0 yorum:

Yorum Yaz

Youtube Kanalını büyütmek mi istiyorsun?