Kime İnanalım Artık Bilemiyoruz


 

Yutdışına göçen Youtuber'ların, özellikle Kanada' dakilerin Kanada bitmeyen güzellemelerinden sonra bu video çok iyi geldi. Evet, son derece akıcı ve güzel bir Türkçe ile bu hanfendi, bize Türkiye'yi gerçek değerni anlatmış, ama sorun şu ki; biz sıradan vatandaşlar ve özellikle alt gelir grubu insanları zaten ülkemizin değerini biliyoruz. 

Ülkemizin değerni bilmeyenler; maalesef fazlaca batı hayranı olan ideolojik ve elitisit kesimler ve ülkemizi hor kullanan, kural ve ahlak bilmeyen yalan dolancı, hırsız ve sahtekar gözü doymazlardır. 

Bunların ülkemizi her açıdan yaşanılmaz hale getirdikleri ve kaosa sürüklediklerini son 50-60 seneden gayet iyi biliyoruz. Maalesef bu gerçekler yüzden ülkemizin değerini bilecek şekilde ülkemizi şekillendirip, geliştirip yaşayamıyoruz.

Bu yüzden, çoğumuz için artık böyle eşsiz bir coğrafyada olmak, Türkiye'de olmak, çok değerli gelmiyor gündelik hayatta; ta ki böyle dışarıyı da görmüş biri objektifçe değerlendirinceye kadar.. Teşekkür ederiz bunun için öncelikle

Kanada çok gelişmiş bir ülke; biliyoruz hatta mercimeği bizden alıp bize satacak kadar iler gitmişler ve evet zaten dramımız burada başlıyor, biz gerçek anlamda potansiyelimize göre üretemiyoruz ya da ürettğimizi adilce paylaşamıyoruz. 

Burdan şöyle bağlayalım; bu videoyu siyasiler izlesin bence ve biraz onların "bokları donsun"  ve bu ülkeyi daha yaşanılır hale getirsinler.


Sizde içeriklerimizi paylaşınız
Benzer Etiketli Videolar

0 yorum:

Yorum Yaz