Hepmi Kötü Performans Sergilenir?

 

Malum ülkemizde her konuda bir ve bir kaç kişi alanlarında köşe başını tutmuş görünüyorlar. Onların bu pozisyonları otorite gibi görülmelerinede sebep oluyor. Kaan KURAL'da bunlardan birisi. Bilenler bilir basketbol daha elit bir spordur futbola göre ve seyircisi de daha eğitimli ve entellektüeldir. Ama Kaan KURAL bunu son 10 yılda Türkiye'de yıkan kişi oldu.. Sokak ağzı anlatımıyla adeta bir futbol amigosu gibi kaba saba tarzıyla Türkiye'de giderek futbollaşan basketbola adeta yardım eder hale geldi.

Evet, bu yeni nesil Z kuşağı için normal ama basketbol sadece Z kuşağı tarafından takip edilmiyor.

Nerden başlayalım bilemiyoruz ama Kaan KURAL'a dair o kadar ofsayt şey var ki.

1. Asla abartmadan yapamıyor. Evet basketbol aslında özellikle NBA çok abartı bir kültür ama bunu insanlara aktarırken bağırarak ve çokça abartarak yaparsanız, görece futboldan daha elit bir kültürü olan bu sporun kültüründen epey uzaklaşıyorsunuzdur. Bu yüzden seçtiğiniz kelimelerin ve sesinizin tonunu bir yorumcu olarak, ESPN yorumcusu olmadığınız sürece, daha alt tonda tutmanızda yarar var. Böylece insanlar sizin ne dediğinizi ve ne düşündüğünüz merak edebilirler normal  zamanlarda.

2.Herşeyin doğrusunu bildiğini sanıyor ve başka yorumlara tahammül edemiyor. Özellikle program partneri İnan Özdemir'i her seferinde sindirmek ve onun söylediklerini yok sayarak kendi sözleriyle konunun finalini yapma gereği duyuyor ki, aslında bu öncelikle İnan Özdemir veya partneri kimse ona saygısızlık ve seyirciye de hakarettir. Çünkü seyirciler sadece onu izlemek içöin o progrmaı takip etmiyorlar.
Sizde içeriklerimizi paylaşınız
Benzer Etiketli Videolar

0 yorum:

Yorum Yaz

Bizi Takip Edin