Seren Serengilden Korkunç Kötü Bir Stil

Otur. SIFIR!

Evet, elbette bir kıyafet sıradışı olabilir, ama onu taşıyan güçlü bir fizik ve ünvanla uyumlu olursa bu mümkün olur ve göz tırpalamaz. 

Burada Seren Serengil milyonlarca kişinin izleyeceği, derinlemesine bir kişisel röportaja, bu tarz;  son derece çizgileri çok sert ve renkleri ile çok zıt şeyleri giyerek geliyorsa, aslında söyleyeceklerinden çok kendini kıyafetle farklı gösterme iddiası taşıyordur ve zaten röportaj izlemek insanlara sıkıcısı gelir ve bu şekilde bu röportajıda daha tahammül edilemez hale getirmiş oluyor.

Kaldı ki, günümüzde gündelik veya özel gün moda stil anlayışı ne kadar giderek uçuk olsa da, hala bu kadar garip veya uyumsuz değil. Lila düz renk renk bir giysinin üzerine kahverengi ve yeşil karışımı ekoseli sayılabilecek kalın bir ceketle, muhtemelen güçlü bir kadın çizmek için seçilen ve omuzları ve üst kısmı daha güçlü göstersin diye seçilmiş bu kombinle ancak ve ancak Turist Ömer uzayda filminden çıkmış gibi gözükürsünüz.. İş görüşmesi ve sergiye gitmiyorsunuz kıyafetinizin çizgileri daha yumuşak ve göz tırmalayaman cinste olmalı. Çünkü insanlar sizi yakından tanıyacağı bir sohbete katılıyorsunuz.

Sonuç olarak, Seren Serengil kendisini güçlü ve dik duran yaşlanmamış gösterme adına giydiği bu kıyafetle bunu başarmış gözüksede, aslında kendi etrafına tuğlalar örmüş ve söyleyeceklerinin önüne geçen çok kaba saba bir imaj çizmiş. 

Oysa, aslında bu röportajla kendisine 30 yıllık geçmişini, yeni nesil dahil herkese çok güzel ve özel bir şekilde anlatma ve onu daha önce tanıyanlar için epey narin ve güzel bir kadın olarak anlatma fırsatı verilmiş. 

Maalesef bu fırsatı mahvetmiş gözüküyor.. Kendisini güçlü göstermek adına bir kadın kendini bu kadar çirkinleştirmemeli kıyafeti saç makyaj tercihiyle. Yazık!

Sizde içeriklerimizi paylaşınız
Benzer Etiketli Videolar

0 yorum:

Yorum Yaz