Sınırsız Rahatlık Sınırsız Antipati ve İticiliktir


Bu değerli birbirini çok sevdiği belli olan çiftimizin kanalı çok şen... Son sürat araba kullanırken hareretle konuştukları bir videolarına bile denk geldim geçende, bulursam yazıya ekleyeceğim, yanlarından kamyonların geçtiği. İnsan hayatı Yotuberlık'tan daha değersiz olmuş anlaşılan ama buna müsaade edilmemesi gerekir kanun yapıcılar ve komuoyu tarafından. 

Arabada video çekimi yasaklanmalıdır. Ne dersiniz? Bir kişinin hayatı kurtulacaksa bile, biz seyiciler bu zevkten ve arabada geçen zamanıda paraya çevirme fırsatından mahrum kalsın Youtuber'lar. Ne olacak?

Hepimizin aklını başına devşirmesi gerekiyor. Bizim artık trafik konusunda çok daha ekstra şeylere ihtiyacımız var. Kadın cinayetlerinden ölenler yüzünden belki trafik kazalarını pek önemsemez olduk ama arabalar ve yollarda katil koca ve sevgililer kadar tehlikelidir. Ne dersiniz?

Gelelim daha özele, bu güzide çiftimiz mutluluklarını bir Youtuber ekonomisine de çevirmiş gözüküyrolar ve 1.5 miyon aboneleri var. Kıskandığımızdan değil Allah daha çok versin ama, bu kadar rahatlık ve boş çene muhabbeti sınırsız iticilik doğuruyor. Öyle yapın ki izleyen izlesin ama izlemeyen de nefret etmesin

İsmen çoğumuz tanımasakta TV dizilerinden tanıyoruz galiba kendilerini ve açıkcası TV'den Yotube gibi özgür bir alana bu kadar laçka bir geçiş pek sert olmuş biz izleyiciler için.

Noluyo Ya! konseptinize uygun belki herşey ama bu kadarı fazla harbi size Noluyor Ya! 

Bu sebelerle bu şekilde düşünenler için #izlenmez kanal olarak etiketliyoruz kendilerini.


Sizde içeriklerimizi paylaşınız
Benzer Etiketli Videolar

0 yorum:

Yorum Yaz