Okan Bayülgen - Saba Tümer Sohbeti Müthiş Eğlenceli

 

Her önyargınızı unutun bu sohbeti mutlaka izleyin

Video 3 ay öncesine ait ama hala çok güncel ve onu analiz etmemize engel değil. Saba Tümer vasat bir performans sergileyip, en fazla ara ara bilmeden çatalı gösterirken, Okan Bayülgen coşmuş bir dere gibi akıyor ve duymaktan hoşlanmayacağımız ama gerçek olan sosyal medya gerçeklerini izleyen herkesin kafasına işliyor.

İki tarafta aslında itici ve sevmeyeni çok.Video Saba'ya rağmen akıcı ve çok dolu içerikli. Saba Tümer "bayan kahkaha" olarak yerli yersiz kahkaları ile aklımızda yer etmiş biri, Okan ise malum sivir dilli "TV'nin yaramaz çocuğu" ama, TV öldükten sonraki şu pandemi döneminde ikisini birden Youtube'da bu eşsiz açıklıkta bir sohbette görmek bize çok iyi geliyor.

En bunalımlı anınızda bile size enerji verecek samimi bir performansla, para verseniz söyletemeyeceğiniz gözlem ve analizlerini bedavaya anlatıyor Okan Bayülgen ve buna Saba Tümer aracı oluyor. Saba'nın Okan'ın sivri dilini nötralize etme çabası da boşa çıkıyor, sohbet inanılmaz bir samimiyette devam ediyor.Bundan harika ne olabilir bir internet sohbeti röportajı için. 

Bizi pandemide 2 saate yakın böyle bedavaya eğlendiren Okan Bayulgen ve Saba Tümer'e teşekkür etmek lazım. Saba'nın kanalı amacına ulamış gözüküyor.

Ayrıca Instagram'da hava atmak için her yolu deneyen orta yaşlara ve ayrıca Z kuşağını dürttüğü için Okan Bayulgen'e teşekkür etmekte fayda var. Sonuç olarak, Okan Bayulgen bizi seviyorda bunları söylüyor diye düşünmekte fayda var; tek amacı kendine yaşlanınca iyi pilot veya doktor bulmak değildir umarız.

#iyiiçerik #öneçıkanlar olarak etiketliyoruz.


Sizde içeriklerimizi paylaşınız
Benzer Etiketli Videolar

0 yorum:

Yorum Yaz