Şeyma Subaşı'nın Stili Nefretlik Kendisi Değil

Giriş Notu : Şeyna Subaşı'nın son yotube videosu bu eski videosu olduğu için bu video üzerinden analiz yapılmıştır.

Herkesin hayatını kişisel tercihler olarak özgürce yaşadığı ve yaşaması gerektiği bir dünyadayız. Türkiye'de rol model yapılan ünlü erkekleri ve kadınları düşününce, kötü rol model yapılmaya çalışılan Şeyma Subaşı'na yöneltilen nefretin; bir siyasetçiden veya siyasetçilerle olan ilişkisini çok açıkca gösteren Acun'dan daha çok olması normal değil.

Şeyma Subaşı Bu Kadar Nefreti Haketmiyor

Bizler asıl eleştireceğimiz insanları görmeli, yani kamunun halkın hakkını alanlara odaklanmalı ve böyle tanımadığımız ve bilmediğimiz ve kamu olarak vergimizle ilişkisi olmayan siyasetçi olmayan insanlara nefretimizi yöneltmemeliliyiz. Bu yersiz nefretle, kişisel olarak tanımadığımız ünlü insanları eleştirmemiz bizi gerçekten bize olumlu dönemez. 

Şeyma Subaşı video da görüldüğü üzere İngilizce'de konuşuyor. Bizler nihayetinde her zaman kendimizi geliştirmeye odaklanmalı ve sahip olamadığımız zenginliklere sahip olan ünlüler gibi zengin yaşamayı hayal etmeli ve bunun için çalışmalıyız. 

Bu zamanda bu imkansız değil. Bir blog tutarak bile zengin olabilirsiniz bir icat yaparak da bir Youtube kanalı açarak da. Bu size kalmış. Eğer bu videodanda görüldüğü üzere zengin olmaksa konumuz bunun için çalışalım. Şeyma Subaşı'nın bunu nasıl yaptığına değil.

Bize düşen onu olsa olsa stil olarak, kendi alanında eleştirmek olabilir. 1 yıl önceki bu videoda kendisi, giysi uyumu açısından ve konuşma şekli ve duruşu açısından çok kötü gözüküyor. Siyah o alt hiç olmamış. Uzun mat renkli bir tayt daha iyi gösterebilirdi ve makyajı da çok kötü. Saçları felaket zaten. Bu anlamda uyumusuz ve kötü tarzlar silsilesi var videoda. 

Hele sevilisinin o kot pantolonla oto sanayiden yada İtalyan restoranı mutfağında çalışan birinin even yeni gelmiş üstünü değişmemiş gibi halleri facia. İkisinin de birbirine uyumlu giymesi gerekirdi.

150 bin abonenin karşısında gündelikte olsa bu kadar uyumsuz bir kıayfetle çıkamazsınız.

Bu yüzden kendisini bu video özelinde #kötüstil #kötüperformans olarak etiketliyoruz.Sizde içeriklerimizi paylaşınız
Benzer Etiketli Videolar

0 yorum:

Yorum Yaz

Bizi Takip Edin