Şımarmadan İngilizce Öğretilebilir! 

Malum nerdeyse ülke olarak hepimizin ortak derdi; "İngilizce'yi Öğrenememek" Kursa gitmeyede parası yetmeyenler olarak internetten faydalanmak istiyoruz ve karşımıza çıkan bunlar!

Takipçi sayılarına bakarsanız ülkemizdeki insanların ne kadar hoşgörülü ve sabırlı olduğunu anlarsınız.. Evet gerçekten de "Niye Ya" dedirten türde seçmece Youtuber'lar bunlar.

Basit bir İngilizce bilgiyi nerdeyse takla atıp amuda kalkarak anlatmaya ve aslında kendi şovlarını yapmaya bayılıyorlar. Sebep? Çünkü onlar İngilizce'yi sular seller gibi biliyorlar ama onları izleyenlerin bilmediğini biliyorlar. Ne büyük bir hakimiyet değil mi?

Sonuç, videolarını izledikten sonra aklınızda kalan şey : "Tamam, ben ingilizce bir kaç ipucu öğrendim ama bu insan neden bu kadar sürekli hoplayıp zıplayacak kadar enerjik ve neden uslu uslu anlatmıyor?" oluyor.

Tamam, haklılar bir nebze çünkü eğer ders gibi olursa; okul gibi olur o da sıkıcı olur, " o zamanda kimse izlemez" diyerek bunu yapıyorlar belli ki, ama bu kadarına ne gerek var. 

Yani düşünün siz bir çifçisiniz veya esnaf ve sıkıntı duyduğunuz konuda bir şeyler öğrenmek istiyorsunuz ve işin uzmanına baktığınzıda, size sıradfan bir bilgiyi bu şekilde sunan bir kişinin sürekli hoplayıp zıplayacak şekilde bunu anlattığını görüyorsunuz.. Siz olsanız ne yaparsınız siz bilmem ama ben bir cisim fırlatarak onu durdurmak isterdim..

- Tiyatrocular youtube kanallarında bu kadar rol yapmıyor.. Siz neyin peşindesiniz?

Evet, arkadaşlar "İngilizce öğrenmek için onu eğlenceli hale getirmek" denen şey bu türden bir kişisel şov değil ve bu türde bu arkadaşlara da sabır etmek değil. 

Sizlerde aslında "İngilizce'yi öğreneyim" diyerek bu arkadaşları takip eden 100 binlerce kişi olarak  ermişsiniz haberiniz yok... Ya da yakında çatlayacaksınız sabır etmekten haberiniz olsun. Bizden demesi...

Bu sebeplerle takip edilmezler tani #izlenmez ler ve serzeniş olarak #niyeya etiketliyoruz.

Sizde içeriklerimizi paylaşınız
Benzer Etiketli Videolar

0 yorum:

Yorum Yaz

Bizi Takip Edin