Sonradan Görme değil İrrite Video

Videolarına bir konsept koymak harika bir fikir Orkun Işıtmak. Böylece birilerine gönderme yapıp alt mesajlarda verebilirsin, ya da seri videolar da çekebilir ve izleyicini bir noktada tutup kendine de konu bulmada kolaylık sağlayabilirsin... Buna da  tamam ama arkadaş koca bir prodüksiyonu rezil edip "beni seven zaten her halimle kabul eder" diye bu denli saçmalamak niye?... Hele o restoranların sırf reklam adına bu denli bir kötü performansa neden ortak olup imajlarını zedeliyorlar. Düzeyi olmayan vıcık vıcık iletişim halleriyle çok itici olmuşlar...

Özellikle sokak ortasında videoya başlamak ve "hadi geze geze yiyoruz" diye takılırken son derece tuhaf çekim açıları ile insanı rahatsız etmek niye? Hele yerken tuhaf tuhaf hallere girmek neyin nesi. 

Hadi bu konseptin gereği o hallere girebilirsin de ama, o çekim ve montaj numaraları nedir arkadaş? Ağzını kuş dötü halinde göstermeye çalışmak niye? Tamam ye yediğin gibi bir sonradan görmeyi canladırır gibi zıkkımlan ama kendini hatırlatma biraz rol yap.. Şahan ın Recep İvedik.2i oynaması gibi bunu doğal video akışında yap. Ayrıca video editörüne "izleyicinin gözüne sok ağzımı" demene gerek var mı?

#SonradanGörme değil #İrriteEdilmeVideosu

Konsepte tekrar gelirsek, #sonradangörme derken neyi kast ettiği videonun genelinde anlaşılmıyor bile çünkü kendisini oynuyor sanki. Yani yemek kültürü olmayan ve sonradan zengin olan birinin parasıyla lüks yerlerde parasını ezip yemek yemeye çalışmasını, böyle birini canladırıyorsa o da olmamış maalesef..

Çünkü; bu Orkun IŞITMAK sürekli kendinden bahsedip aslında kendini anlatıyor sürekli ve kendisini oynuyor galiba bir #sonradagörme olarak. Gerçi zaten kendisi bunda da beis görmez, ama videoya bir konsept koymak niye o zaman?. 

 "Allah abonelerine sabır versin" demek lazım bu arkadaşın.. Diğer bir tuhaf bir yanı ise ses tonunu ve sesini kullanmayı o kadar yılda hiç öğrenememiş sanki, ciyak ciyak ciyaklıyor....

 Sonuç olarak videoya #kötüperformans etiketi yakışır

 
 

Sizde içeriklerimizi paylaşınız
Benzer Etiketli Videolar

0 yorum:

Yorum Yaz

Bizi Takip Edin