Thodex Hikayesini Çok İyi Anlatıyor

 

Son 1 haftadır Thodex Türkiye'nin en büyük gündemi oldu. Kripto para çılgınlığımız büyük bir vurgun/iflas ile duvara çarptı adeta. Umarız büyük dersler çıkarıyoruzdur. Bu anlamda bu videoda bir ders gibi.

Bu konuyu ana akım medyalardan daha iyi şekilde, en kapsamlı şekilde anlatan Kadir Kuru adlı bu genç Youtuber arkadaş, oturmuş ciddi cidi bir belgesel yapmış. Hatta örnekleme yaparak Banker Kastelli'ye kadar gitmiş ama orada küçük bir anlatım hatası yapmış; yaşı yetmediği için bir dönemi -mişli geçmiş zamanla anlatması gerekirdi.

Videoda bunun dışında çok önemli bir kusur yok, birazda göz yoran mavi arka plan ve kötü tasarlanmış video kapak fotosu dışında, nerdeyse mükemmmel bir içerik hazırlamış ve çok kapsamlı bir video olarak seslendirmiş bunu. Kesinlikle izlemeniz gerekir. Bilgilendirici şeylerde katarak videosunu çok kaliteli yapan bu arkadaşın bu emeği gerçekten çok daha kişiye ulaşmalı.

Eğer bir konuyu veya kişiyi videolaştırmak isterseniz rahatlıkla referans yani başvuru kaynağı olacak kalitede. Özellikle Youtuber gazetecilerimizin izlemesi çok faydalı olur.. Belkide en çok koca bir ekiple salllamasyon yayın yapan Cüneyt Özdemir'in izlemeye ihtiyacı var.

Sonuç olarak, videoyu #öneçıkanlar/popüler ve #iyiiçerik olarak etiketliyoruz.

Sizde içeriklerimizi paylaşınız
Benzer Etiketli Videolar

0 yorum:

Yorum Yaz

Bizi Takip Edin