Karizma Nedir? Hocamız Güzel Anlatmış

"Yakışıklı değil ama sepmatiksin derler, bi bok yok ama n'apalım" Cem Yılmaz

Sinan CANAN hocamızda çok nüktedan ve karizmayı çok eğlenceli şekilde anlatmış, Cem Yılmaz gibi o da kepçe kulaklı üstelik. Aslında stand-up ta yapabilir Açık Beyin diye... Ülke olarak beynimizin açılmasına çok ihyiyacımız var sanki. Buradan kendisine seslenelim bu konuda; mümkünse lütfetsin. Hem pandemi de epey işe yarar sosyal sorumluluk olarak ve online da yapabilir.

Gelelim videomuzun analizine, videodan anladığımız şey, karizma; insanda bir çekici özelliğin çok öne çıkması, mesela hocamızın ses tonu çok karizmatik ve kendisi çok bilgili. İkisi onu karizmatik yapıyor. Dediği gibi bir veya birden fazla fiziksel ve fiziksel olmayan özellik bir araya gelince karizmatik oluyoruz galiba

O zaman hocamıza soralım: İnsanlar yakışıklı/güzel ve karizmatik olarak ikiye mi ayrılıyorlar? Ya da bunlara ek olarak hem yakışıklı hem güzel hem karizmatik olanlar olarak üçe mi ayrılıyoruz? Ya da yakışıklılar/güzeller, karizmatikler, yakışıklı/güzel karizmatikler ve hiçbiri olmayanlar olarak 4'e mi ayrılıyoruz? O zaman 4. grupta olanlar ne yapsın?

Gerçekten olay çok karmaşık gözüküyor. Ama biz bu başarılı içerik ve esprilerden dolayı hem #iyiiçerik hem de #enkomikler listemizde kendilerini paylaştık. İyi Seyirler.


 


Sizde içeriklerimizi paylaşınız
Benzer Etiketli Videolar

0 yorum:

Yorum Yaz