Japon Hamza Japon Kültürüne Meydan Okuyor


Öncelikle Youtube için temel bir kuralı ortaya koymak lazım. Eğer siz kanalnızda çok sorulan bir soruyu veya kanalınızda anlattığınız temel bir konuyu anlatıyorsanız bunu VLOG dağınıklığında anlatmamalısınız.

Çünkü siz bu konuda fikri merak  edilen durumda oluyorsunuz. Ve insanlar dikkat kesiliyorlar onlar için hayati olan bu konuda da sizden duyacakları için. Kafanızda havlu ile bunu anlatmanız öncelike abonelerinize saygısızlık oluyor.

Konuya gelirsek, malum gene bir yurtdışında yaşayan Türk'ten haberler durumu var. Japon Hamza'da Japonya konusunda böyle bir misyon edinmiş isteyerek veya istemeden.  Bunuda yerine getirmeye çalışıyor. Kamerasını kendisi alsa daha iyi olurmuş.

Japon Hamza olsa da kanal ismi kendisi Japon disiplini ve ciddiyetini almamış üstüne ve epey gayri ciddi ama gerekte yok buna Türk heryerde sıcakkanlıdır. Umarız onlara bizden biraz baız özellikler katar...

Sonuç olarak, Japon Hamza son derece samimi ve herşeyi olduğu gibi gösterme çabasında.  Nedense gereksiz yere çok fazla hayranlık duyduğumuz ve milletçe çok özendiğimiz ama gerçekte son derece faşist ve iş kolik olan ve 2 dakika 1 kişinin intihar ettiği bir toplum olan Japonya'nın gerçek yüzünü bize ordan bildiriyor. 

İçerik olarak #iyiiçerik etiketliyoruz ama #kötüstil ile de taçlandırıyoruz hatalarını..


Sizde içeriklerimizi paylaşınız
Benzer Etiketli Videolar

0 yorum:

Yorum Yaz