Kız Çocuklarının Baba Sevgisinin En Güzel Özeti

 

Daha video başlar başlamaz bir şeyi fark ediyoruz ki, kız çocukların dünyaları çok başka ve ailelerine kattıkları anlam çok hassas

Kız çocuklarının babaları ile olan sevgi bağı arasıra anlatılır ve çeşitli dizilerde işlenir. Bu videoda ise çok kısa şekilde bu anlatılmış.

Görünen o ki, aslında saf sevgi ile video daki gibi böyle sağlıklı baba kız ilişkisi kurulursa başarılı ve akıllı çocuklar yetiştirilebilir.

Yetişkinlerin ve gençlerin hatta çocukların bile yapmacık ve şımarık  videoları malum Youtube'u sarmış durumda. Çocuklarımız ve geleceğimiz ve onların geleceği için çok endişeleniyoruz. Çünkü; her şeyin saygı sınırları dışına itildiği ve çocukların bile kolayca rekabet edip birbirine saygısız olduğu bir internet daha doğrusu akıllı telefon ve youtube nesli ile karşı karşıyayız.

Böyle bir zamanda, böyle duygu dolu bir video yapmak ve videoya "Mektup Yazmak" denen 20 yaş altındaki neslin nerdeyse ne olduğunu bile bilmediği bir şeyi koyup insanlara hatırlatması bile çok etkileyici. 

Maalesef eski nesiller kız çocuklarını ve erkek çocuklarını pek iyi yetiştiremediler, ama şimdi baba anne olanların yapacakları ile gelecek nesiller için önümüzde büyük bir fırsat var. Bunun bir aracıda geleceğe miras olacak böyle videolardır. Böylece çocuklar geri dönüp baktıklarında anılarını ve geçtikleri yolları görüp insani duygularını hep taze tutabilirler.

Ravza kanalındaki bu videdaki benzersiz performansı ile bir kız çocuğunun babasına olan sevgisini ve özlemini anlattığı bir video yapmış. Kurgusu ve videonun çekimi gerçekten çok başarılı. bir kız çocuğunun babasını beklerken neler hissettiğini çok iyi ifade etmiş.

Bundan sonraki videolarında böyle güzel duyguları hatırlatacağı videolar bekliyor kendisine başarılar ve ailesi ile sağlık dolu yıllar diliyoruz. 

Ravza'nın askerdeki babasına kavuşma hikayesini kendisinden dinleyeceğimiz kanalını takip etmeyi unutmayın.

Videoyu bu anlamda başarılı olduğu için  #iyiiçerik ve #iyiiçekim olarak etiketliyoruz. Sizde içeriklerimizi paylaşınız
Benzer Etiketli Videolar

0 yorum:

Yorum Yaz

Youtube Kanalını büyütmek mi istiyorsun?